کپسول آهن خوراکی سیدرال کلاسیک

مناسب برای تمام سنین

خانم ها و آقایانِ نوجوان، جوان و میانسال

ارتباط با ما و تماس

آدرس: تهران، خیابان آفریقا، خیابان روانپور، پلاک یک، شرکت تدبیر کالای جم

 ٢٦٢٠١٦٣٨-٠٢١

فناوری لیپوزومال (سوکروزومیال)  در مکمل های آهن نسل جدید یعنی چه؟

در فناوری سوکروزومیال، مولکول دارویی توسط پوشش دولایه ای فسفولیپیدی احاطه می شود. فسفولیپیدها گروهی از چربی ها (لیپیدها) هستند که بخش عمده ای از غشاهای سلولی را تشکیل می دهند. ساختار فسفولیپید به صورتی است که از یک بخش آب دوست (دارای گروه فسفات) و یک بخش آب گریز (شامل دو اسید چرب) تشکیل شده است در پوشش دولایه ای بخش آب گریز دو فسفولیپید در مجاورت هم قرار می گیرند و ساختار غشاهای سلولی را تداعی می کنند. در فرمولاسیون آهن سوکروزومیال، پوشش فسفولیپیدی توسط یک لایه سوکروز استری احاطه می شود. پوشش فسفولیپیدی و سوکروز استری در آهن سوکروزومیال در قیاس با فرمولاسیون های معمولی آهن، منجر به افزایش جذب آهن از سلول های روده، افزایش سطح خونی آهن، جلوگیری از تحریک مخاطات و نیز تغییر رنگ دندان ها توسط آهن، آسیب پذیری کمتر مولکول آهن در برابر اسید و آنزیم های معده و جذب و تحمل بیشتر آهن در افراد مبتلا به بیماری های التهابی روده می شود.

سیدرال کلاسیک یکی از فراورده های آهن سوکروزومیال می باشد که دارای ۱۴ میلی گرم آهن عنصری، ۶۰ میلی گرم ویتامین سی و ۰٫۳۷۵ میکروگرم ویتامین ب ۱۲ یا سیانوکوبالامین می باشد.

سیدرال کلاسیک در همه افراد بزرگسال از جمله افراد مبتلا به  بیماری های التهابی روده مانند کولیت اولسراتیو و بیماری کرون، بیماری سلیاک و عدم تحمل گلوتن، نارسایی کلیوی، افراد مبتلا به انواع سرطان ها و نیز در طی شیمی درمانی و رادیوتراپی و پس از آن، انواع بیماری های خودایمنی و التهابی و افرادی که به منظور کاهش وزن جراحی های باریاتریک انجام داده اند، قابل استفاده می باشد.