مرکز ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی دکتر رضا آشتیانی

مرکز ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی دکتر رضا آشتیانی

بدون آسیب به دندان‌های خودبارها زیباتر شوید.

معیار شما از زیبایی دندان چیست؟

مطابق با آنچه خود می‌خواهید زیباتر شوید.

برای یک عمر از خدمات vip دندانپزشکی استفاده کنید.

دکتر رضا آشتیانی

رضا افتخار آشتیانی متولد ۴ بهمن ۱۳۴۵ در تهران می باشد. پس از دریافت ۵ مدرک دانشگاهی با تخصص پروتز، زیبایی و ایمپلنت، مدرس دانشگاه شهید بهشتی نیز می باشد.

ویدئوها

مصاحبه ی شبکه ی سلامت با دکتر آشتیانی به مدت ۵۴ دقیقه

مصاحبه ی شبکه ی تهران با دکتر آشتیانی به مدت ۳۱ دقیقه

با کیفیت ترین و بروزترین مواد اورجینال دنیا را با هزینه مناسب در دندانپزشکی از ما بخواهید.

از شر درد دندان راحت شوید و برای همیشه دندان‌های زیبا داشته باشید.

یک بار برای همیشه از شر، دندانپزشکی راحت شوید.

درمان بی دندانی با ایمپلنت

ما تعهد می کنیم از بهترین مواد و بروزترین تکنولوژی روز دنیا در مطب مان استفاده می کنیم.

استاد برتر دندانپزشکی ایران، کیفیت ما را تضمین می کند.

لمینت دندان

لمینت دندان را می توانیم این طور تعریف کنیم که یک لایه همرنگ دندان روی دندان ها قرار می گیرد. لمینت دندان مورد توجه دندانپزشکان زیبایی می باشد از این جهت که در ترمیم زیبایی دندان و همچنین در اصلاح طرح لبخند نقش موثری دارد. لمینت دندان به دو گروه اصلی سرامیکی و کامپوزیتی تقسیم می شود. قبل از هر اقدامی می بایست بیماری های لثه و جرم دندان ها را برطرف کرد و سپس از لمینت دندان کامپوزیتی استفاده کرد. شما عزیزان با توجه به تجربه دکتر آشتیانی می توانید از خدمات لمینت دندان در اسرع وقت و با قیمت مناسب بهره مند شوید.

اصلاح طرح لبخند

زیبایی لبخند بر اساس هماهنگی بین تک تک دندان ها می باشد به دلیل دیده شدن لثه ها هنگام خندیدن، قرینگی و هماهنگی بین خطوط لثه از ضروریات اصلاح طرح لبخند می باشد. هدف اصلی از اصلاح طرح لبخند کاهش فواصل دندان های قدامی می باشد. سفید کردن دندان ها یا به عبارتی بلیچینگ دندان ها یکی از روندهای اصلاح طرح لبخند است. همچنین باندینگ دندان برای رفع عیوب دندان ها مانند ترک خوردگی بخصوص دندان های جلو، حذف فواصل خالی بین دندان و رفع شکستگی قسمتی از دندان نقش موثری در اصلاح طرح لبخند دارند.

شاخص های بهترین دندانپزشک در ایران

مهمترین شاخص های دندانپزشکی زیبایی مجهز بودن به دستگاه پیشرفته دندانپزشکی است و بهترین دندانپزشک پیوسته در حال به روز رسانی تجهیزات پزشکی خود است. بهترین دندانپزشک زیبایی مشکلات بیمار را به خوبی بررسی کرده و موثرترین روش درمان را پیشنهاد می‌کند. بهترین دندانپزشک ایران دارای یک کلینیک تمیز و ضد عفونی شده است و بعد از انجام هر کاری وسایل خود را به خوبی استریل می‌کند تا از انتقال بیماری از جمله ایدز و هپاتیت جلوگیری کند. و ما به عنوان بهترین دندانپزشک در ایران تعهد می‌کنیم از بهترین مواد و به‌روزترین تکنولوژی روز دنیا در مطب‌مان استفاده می کنیم و استاد برتر دندانپزشکی ایران، کیفیت را تضمین می‌کند.

ایمپلنت

ایمپلنت دندان جایگزین دندان های مصنوعی است که در گذشته استفاده می شد به طور کلی ایمپلنت جدیدترین دستاورد آورد علم پزشکی است و می تواند جایگرین دندان از دست رفته شما باشد و زیبایی و سلامت دهان را به شما برگرداند. ایمپلنت ها از دو بخش اصلی پایه و تاج تشکیل شده است جنس پایه ایمپلنت ها تیتانیوم می باشد که با بدن انسان سازگاری دارد و اول پایه در فک جایگذاری می شود و بعد از جوش خوردن فک و پایه قسمت تاج نصب می شود. جایگذاری ایمپلنت بین ۳ الی ۴ ماه زمان خواهد برد.

مرکز ایمپلنت

مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی ارائه کننده انواع خدمات تخصصی و فوق‌تخصصی ایمپلنت و کلیه درمان‌های زیبایی دندان مانند اصلاح طرح لبخند، سفیدسازی دندان، جراحی لثه و …می‌باشد و با توجه به سال‌ها تجربه و کار حرفه‌ای و برخورداری از دانش علمی منطبق با استانداردهای بین‌المللی بهترین سطح کیفیت خدمات را برای مراجعین خود در مرکز ایمپلنت ارائه می‌نماید. توصیه می‌کنیم قبل هر اقدامی از مشاوره پیش و پس از درمان ایمپلنت، لمینت دندان و اصلاح طراحی لبخند مرکز ایمپلنت دکتر آشتیانی بهره‌مند شوید.

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی کمک می کند شما زیبایی و ظاهر دندان های خود را چند برابر کنید و ناهنجاری های ظاهری دهان و دندان خود را تا حد زیادی بهبود دهید. می توانیم بگوییم دندانپزشکی زیبایی یکی از هنرهای علم دندانپزشکی است و علاوه بر زیبایی دهان و دندان به بهداشت دهان و دندان نیز کمک شایانی می کند. داشتن لبخند زیبا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس بیمار می شود. امروزه افراد زیادی در هر سن و موقعیت اجتماعی به دنبال بهداشت دهان و دندان همچنین زیبایی دندان های خود هستند و به مراکز دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کنند.

گالری تصاویر

تماس با ما

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه ا…، پلاک ۲۰۹، طبقه ۵

تلفن: ۰۲۱۸۸۰۶۵۶۵۶
فاکس: ۰۲۱۸۸۰۶۵۵۹۹

برای اطلاعات بیشتر به سایت دکتر آشتیانی مراجعه فرمایید.